Bourjois Always Fabulous, Full Coverage Concealer

by - 11:00

Jesienią często dopadają nas problemy skórne. Po lecie, zmagamy się z przesuszeniem i często podrażnioną cerą, dodatkowo zanieczyszczoną i z tzw. "kaszką", spowodowaną stosowaniem dużej ilości kremów i olejków do/po opalaniu. Natomiast jesienią, wracamy do cięższych podkładów, kremów, które mają tendencję do zatykania porów, co w konsekwencji rodzi się problemy skórne i wszelkie niedoskonałości, o których nawet nie chcemy myśleć :).
Jesienią warto postawić na pielęgnacje regeneracyjną, ale o tym postaram napisać coś więcej w odrębnym poście.
Co zrobić, jeśli na buzi mamy widoczne niedoskonałości, zaczerwienienia? Oprócz wspomnianej wyżej pielęgnacji, wybrać dobry korektor.

Dziś zaprezentuję Wam jeden z moich ostatnich odkryć - Bourjois, Always Fabulous, Full Coverage Concealer, który mogę Wam polecić :).


Producent o produkcie:

Korektor o wysokim stopniu krycia. Posiada kremową konsystencję, dzięki czemu dobrze się rozprowadza i stapia ze skórą. Ukrywa niedoskonałości oraz cienie pod oczami. Posiada aksamitnie miękkie wykończenie.

Cena ok 60 zł
Moja opinia:

Konsystencja korektora jest lekka, przez co bardzo szybko stapia się z cerą. Nie obciąża nadmiernie skóry, nie wysusza jej, nawet delikatnej skóry wokół oczu. Krycie jest raczej średnie, przez co cera wygląda naturalnie, jednak bardzo intensywnych podrażnień niestety w 100% nie ukryje. Wygląda lekko, rozjaśnia spojrzenie. Nie podkreśla zmarszczek ani nie zbiera się w nich. Jak dla mnie, to dobry podkład na co dzień.
You May Also Like

1 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle