TkMaxx & AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI

by - 11:14
I pomyśleć, że za równy miesiąc będziemy na półmetku bożonarodzeniowej fety! Przy stole pełnym pyszności będziemy rozprawiać o planach na nowy rok i o prezentach. No właśnie, o prezentach! Czy Wy także jesteście jeszcze w trakcie poszukiwań ciekawych gadżetów, urokliwych upominków i pysznych słodkości 🙂
A gdyby tak wykazać się wspaniałomyślnością i przy okazji zakupów pomóc tym najbardziej potrzebującym? Ja wchodzę w taki układ i z ochotą dołączam się do trzeciej edycji akcji charytatywnej sieci sklepów TK Maxx, którą znajdziecie pod hasztagiem #dzienswiatecznychskarpet.
Marka zachęca do zakupu wyjątkowych skarpet w klimatyczne, świąteczne wzory, z których dochód przeznaczony będzie na pomoc potrzebującym dzieciom objętych programem Akademia Przyszłości. Taki prosty i uroczy prezent, a dodatkowo ze szczytną ideą. A to ważne, aby w całym tym zgiełku świątecznych przygotowań dostrzec i pamiętać o innych… Akcję można wesprzeć również online: każdy, kto do 6 grudnia opublikuje zdjęcie w charytatywnych skarpetkach na swoim Instagramie lub pod specjalnym postem na Facebooku TK Maxx wraz z #dzienswiatecznychskarpret oraz oznaczeniem @TK Maxx i @AkademiaPrzyszłości sprawi, że TK Maxx przekaże 5 zł za każdy taki post na rzecz dzieci z Akademii.
Skarpetki dostępne są we wszystkich sklepach TK Maxx, a akcja trwa do 6 grudnia.
Wspieram akcję #dzienswiatecznychskarpet

You May Also Like

4 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle