ROUGE VELVET

by - 11:16


Sobotę zaczynam od niespodzianki! Moja – Wasza – Nasza ulubiona pomadka Bourjois Rouge Velvet dostępna jest w nowych kolorach! Czy to nie świetna wiadomość?! Jeszcze więcej powodów, dla których warto po nią sięgnąć. O samej pomadce pisałam już nie raz, nie dwa i mimo upływu czasu, oraz stale rozwijającej się branży, to pomadka wciąż należy do moich faworytów :).


A oto kilka z wielu powodów, dlaczego warto kupić pomadkę Bourjois Rouge Velvet:

1.    Na co zwracamy szczególną uwagę? Na trwałość! Tutaj pomadka zachowuje się bezbłędnie! Możemy jeść, możemy pić, a ona wciąż zdobi nasze usta czyniąc je piękne!

2.    Konsystencja Bourjois Rouge Velvet jest rzeczywiście aksamitna i już sama aplikacja jest bardzo przyjemna. Pomadka gładko muska nasze usta, nie oblepiając ich i nie pozostawiając je lepkie i nieprzyjemne.

3.    Pomadka nie wysusza ust. Naprawdę! Ba! Nawet jeśli macie tendencję do przesuszenia, lub w ostatnich dniach zapominałaś o ich nawilżeniu, bądź spokojna. Rouge Velvet nawilży Twoje usta, a niedoskonałości nie będą widoczne.

4.    Przyzwoita cena w stosunku do jakości. Możemy zapłacić sporą sumę za pomadkę z najwyższej półki, a nie osiągniemy tak zadawalających rezultatów jak dzięki pomadce Bourjois. Warto korzystać z wszelkich akcji promocyjnych dostępnych w drogeriach, wtedy możemy nabyć pomadkę naprawdę w świetnej cenie :).

5.    Kolory… soczyste, intensywne, dobrze nasycone. Wystarczy jedno muśnięcie, aby nasze usta pokryte były kolorem. Kolejna sprawa, to dostępna bogata gama kolorów pomadek, która stale się powiększa i cieszy fanki.Czy zachęciłam Was do przetestowania pomadek Bourjois Rouge Velvet?

Jeśli wciąż nie, to dodam tylko, że wśród wielu pozytywnych recenzji na blogu i wielu poleceń, to właśnie ten produkt poleciłabym jako jeden z najlepszych :).
You May Also Like

7 komentarze

 1. Muszę przyznać, że choć jestem wielką fanką marki Bourjois, to tym pomadek jeszcze nie próbowałam.

  OdpowiedzUsuń
 2. pomadek nie używam, ale inne produkty Burjois nawet lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rzeczywiście, fajne kolory :)

  OdpowiedzUsuń
 4. pomadki tej marki zawsze przyciągają moje oko w drogerii :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Faktycznie długo się utrzymują, zdecydowanie największy plus :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tyle testuje tych pomadek ale z Bourjois jeszcze ani jednej. Słyszałam wiele dobrego o ich pomadkach tutaj kolejna pozytywna opinia. Będę musiała się wybrać na zakupy.

  OdpowiedzUsuń

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle