Liquid Camouflage High Coverage Concealer

by - 10:26Zapraszam na sobotnia recenzję, w której opiszę Catrice, Liquid Camouflage High Coverage Concealer - korektor w płynie wodoodporny.

Producent o produkcie:

Zakryje wszelkie niedoskonałości, sprawdzi się do pokrycia cieni pod oczami. Konsystencja idealnie stapia się z cerą i równomiernie rozprowadza. Formuła zapewnia wysoki stopień krycia, jest niezwykle trwała, utrzymuje się wiele godzin. Posiada właściwości wodoodporne. Doskonale nadaje się na letnie miesiące i deszczowe dni.

Cena ok 15 złMoja opinia:

Już po pierwszym użyciu mogę stwierdzić, że korektor ma bardzo dobre krycie. Świetnie tuszuje to co trzeba. Konsystencja wydaje się „mokra” jednak wcale nie obciąża skóry. Jest wodoodporny i przy takiej pogodzie jak dziś (deszczowo i wilgotno) sprawdza się bardzo dobrze. Kolejnym plusem jest jego kolor, chyba jeden z lepszych, który możemy dostać w drogeriach, no i korzystna cena :). Jednak korektor spore minusy, które mogą dyskwalifikować… Nie polecam go osobom, które maja suchą skórę, ponieważ wysusza ją, wchodzi w załamania i może ciemnieć.You May Also Like

2 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle