PRZEDŁUŻANIE RZĘS. NORKI CZY JEDWABNE ?

by - 08:38Która z nas nie marzy o długich rzęsach, które podkreślą oko, dodadzą uroku? Na rynku wciąż poszukiwane są tusze do rzęs, które maksymalnie wyciągną i przedłużą rzęsy. Jednak nic nie jest w stanie przebić efektu jaki dają nam sztuczne rzęsy… Trwałe przedłużanie, to także przede wszystkim wygoda! Budzisz się każdego poranka z już pięknie podkreślonym okiem :). To świetnie rozwiązanie także podczas wakacji, gdzie nie mamy czasu zawracać sobie głowę makijażem…

A czy zastanawiałyście się z czego są wykonane sztuczne rzęsy? Na rynku coraz większą popularnością cieszą się rzęsy jedwabne i z norki - jakie nosicie?

Rzęsy jedwabne w swoim składzie posiadają proteiny naturalnego jedwabiu, dzięki czemu są ultralekkie i mają delikatny skręt. Jedwabne rzęsy nie obciążają naturalnych rzęs w przeciwieństwie do syntetycznych. Tak samo jak w przypadku tych drugich, można w nich pływać, uprawiać sporty oraz wszystkie codzienne czynności.
Popularne rzęsy norki powstają z futer norek syberyjskich. Są równie lekkie, delikatne jak jedwabne. Jednak ich długość nie jest tak symetryczna jak jedwabnych, mają także różną długość, co przyczynia się do efektu imitacji naturalnych rzęs.

RZĘSY Z NOREK.


Rzęsy norki – czy warto?
Rzęsy z norek syberyjskich z pewnością nie nadają się tym z Was, które mają na nie uczulenie. Przeciwniczki futer także nie będą zadowolone, ponieważ zwierzęta przetrzymywane są w klatach. Dodatkowo rzęsy z norki to bardzo często odpad, który został po obdarciu zwierzęcia ze skóry. A czy zawsze mamy pewność czy rzęsy z norki faktycznie od niej pochodzą? Na forach internetowych znajdziemy także liczne wpisy dziewczyn żalących się, że rzęsy z norki po kilku dniach utraciły skręt i stały się proste. 

RZĘSY JEDWABNE.
all inspiration/pictures by Pinterest
_________________
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
___

follow me on FACEBOOK /click/ 
 follow me on instagram - @justynapolska_fashion 

You May Also Like

5 komentarze

 1. all final results are amazing :o Loved it!

  NEW OUTFIT POST | HUSTLE AND BUSTLE AND A LOT OF THINGS <3
  InstagramFacebook Official PageMiguel Gouveia / Blog Pieces Of Me :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Sama nie wiem które bym wybrała :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Przedłużanie rzęs to dla mnie świetna opcja. Zr reguły decyduję się na delikatne przedłużanie rzęs, bo cenię sobie naturalność.

  OdpowiedzUsuń

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle