BALMAIN & LOREAL

by - 07:30


Zazwyczaj jest tak, że na ulubione rzeczy potrafimy długo czekać. Zazwyczaj są to filmy, ubrania, elektronika… Ale czy szminki mogą być wyczekiwanym debiutem roku? Tak i to z debiutem z mocnym przytupem, bo do współpracy zaangażował się światowy dom mody Balmain. Dziś zapraszam Was do recenzji nowych szminek L’Oréal Paris, Color Riche!

W nowej kolekcji L’Oréal Paris znajdziemy aż 12 nowych odcieni, których głównym twórcom jest Olivier Rousteing – Dyrektor Kreatywny Balmain. Jak sam przekonuje jego wybór odcieni jest interpretacją urody i osobowości modelek. I tak powstała nowa linia Color Riche, którą możemy podzielić na trzy linie: Tribe Couture, Tribe Rock i Tribe Glamazone. Nowa szminki zostały tak zaprojektowane, aby pasowały każdej karnacji i każdemu typie urody.
Moja opinia:

Wyraziste kolory zamknięte w ładnym designerskim opakowaniu. Sama aplikacja pomadek jest bardzo przyjemna, ich konsystencja jest masełkowa, delikatna, pozostawiając po sobie satynowo-matowym efekt. Dodatkowo szminki mają właściwości pielęgnacyjne i nasze usta wyglądają ponętnie, bez widocznych suchych skórek. 
Chyba teraz zima większość z nas boryka się z przesuszonymi ustami…A tu L’Oréal Paris serwuje nam szminki intrygujących i wyrazistych kolorach i do tego z nawilżającym efektem :)! Jestem z nich bardzo zadowolona i chętnie do nich wracam :).You May Also Like

5 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle