JOLIE DE VIN

by - 10:29
Cześć dziewczyny :)! Czy testowałyście którąś z nowych kolorów pomadek Rouge VELVET Bourjois? Do mojej velvetowej kolekcji dołączyły: nr 25 Berry Chic, 19 Jolie De Vin i 18 It’s redding Men.

Z pomadek jestem bardzo zadowolona! Już sama aplikacja jest bardzo przyjemna, ponieważ mamy do czynienia z kremową, przyjemną konsystencją. Po chwili produkt tworzy na ustach ładne, satynowo-matowe połączenie. Pomadka szybko i dobrze zastyga, dzięki czemuco naprawdę trudną ją rozmazać. Produkt zadowala trwałością - trzyma się dobre kilka godzin bez poprawek. Z biegiem czasu produkt nie traci swoich właściwości, schodzi równomiernie – jak ombre, dzięki czemu na ustach utrzymuje się estetyczny efekt podkreślenia.

Jeśli chodzi o krycie, to żeby uzyskać 100% krycie potrzeba nie jednej warstwy aplikacji i jeśli borykacie się bardzo przesuszonymi ustami, to pomadka może uwydatnić nierówności.

W Rossmanie pomadki Rouge VELVET Bourjois dostępne są w cenie nawet powyżej 50 zł, dlatego warto zajrzeć do drogerii internetowych gdzie kupicie je za cenę ok 30 zł.

You May Also Like

6 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle