JAK PIELĘGNOWAĆ ODKRYTE CZĘŚCI CIAŁA - DEKOLT , RAMIONA , PLECY ?

by - 08:00


Tydzień temu napisałam o tym jak zadbać i przygotować cerę przed ślubem lub „wielkim” wyjściem. Dziś skupię się na pielęgnacji ciała przed ślubem. Większość sukien ślubnych ma odkryte ramiona, znaczne dekolty i wcięcia na plecach. W tym sezonie ślubnym królują sukienki z niemal całkowicie odkrytymi plecami, więc tym bardziej  wcześniej należy o kondycje skóry w tych miejscach!

Pielęgnacje ciała nie musimy wykonywać tylko u kosmetyczki, obecnie na rynku jest dostępnych od ręki wiele dobrych produktów, które w domowym zaciszu mogą w 100% spełnić swoje zadanie. Jednak ja polecam wybrać się na 1 i więcej wizyt (w zależność od potrzeb), do kosmetyczki, ponieważ takie partie jak plecy, są trudne do pielęgnacji, a zawsze można zamówić dodatkowy, odprężający masaż :). Oferta zabiegowa pielęgnacyjna ciała nie jest tak bogata jak w przypadku zabiegów na twarz. W podstawowej ofercie salonów znajdziecie: mikrodermabrazję, manualne oczyszczanie czy peelingi. Peelingi możecie wykonywać sami w domu! Regularne złuszczanie naskórka w krótkim zapewni Wam gładką skórę.


photos by Pinterest

Oczyszczanie to bazowy etap w pielęgnacji ciała, drugim etapem jest jej nawilżenie! Niech codzienne pielęgnacja balsamem będzie przyjemnym rytuałem :)!_________

przeczytaj również: 


___________


follow me on FACEBOOK /click/ 

 

follow me on instagram - @justynapolska_fashion 


You May Also Like

5 komentarze

 1. Zdecydowanie staram się robić regularnie peelingi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. o plecy trzeba tak samo dbać jak o resztę ciała :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Peeling pleców by mi się przydał, muszę wreszcie go zrobić :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wolę sama się ogarnąć, zamiast chodzić do kosmetyczki. Chociaż często zapominam o peelingach.
  Wkurza mnie te wyskakujące okienko Fb. :/

  OdpowiedzUsuń

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle