FURGONETKA

by - 16:43

Czy Wy także zaczynacie odczuwać świąteczną „gorączkę”? Odwiedzacie galerie, czy zdecydowaliście się na zakupy online? Oczywiście odwiedzam swoje ulubione miejsca takie jak TK Maax, które mają siedziby tylko stacjonarnie, ale sporo zakupów robię w sklepach online. Szczególnie jako pasjonatka mody, dzień tzw „kuriera” jest u mnie dosyć często :).


Może ktoś z Was, oglądając zdjęcia czy stylizacje wielu blogerek, zastanawiał się jak wygląda przygotowanie do zdjęć? To często bardzo czasochłonne przygotowania! Śledzenie trendów, inspiracji, wybór ubrań, później poszukiwanie i dobór dodatków, następnie wykonanie zdjęć, ich obróbka… W tym jednym zdaniu mieści się czasem nawet kilka dni przygotowań do efektu końcowego! A stylizacje muszą pojawiać się przecież regularnie na blogu. Dlatego będąc blogerką, stylistką i makijażystką, muszę być dobrze zorganizowana, szybko podejmować działań i wybierać najskuteczniejsze rozwiązania.

Piszę to po to, ponieważ tak jak każda kobieta lubię mieć wybór ;) i uwielbiam „dzień kuieriera”:)! Ale, no dobrze, przesyłki cieszą, szczególnie wtedy, gdy możemy je odpakować i cieszyć się ich zawartością. A co jeśli chcemy daną rzecz zwrócić? I to czasem kilka rzeczy z różnych sklepów?

Często klikam - ZWROT ZAKUPÓW ONLINE.  Dla mnie nadawanie kilku paczek, które musiały być zwrócone za pomocą konkretnych firm przewozowych, były koszmarem. Za każdym razem trzeba było logować się, wpisywać dane, umawiać się w różnych systemach. Dlatego tak jak w przypadku modowych platform skupiających najlepszych projektantów i światowych marek, tak i tutaj, korzystam z usług z serwisu Furgonetka.pl, gdzie mam możliwość nadania jednocześnie wszystkich przesyłek. Szczególnie, że w jednym miejscu dostępne są usługi najpopularniejszych firm kurierskich takich jak DPD, DHL, UPC, FEDEX czy nawet Poczta-Polska. Korzystam i polecam, bo nadanie kilku przesyłek trwa na Furgonetka.pl dosłownie kilka minut. Serwis jest intuicyjny i czytelny.

Dziewczyny, może komuś z Was przyda się to rozwiązanie z szybkimi nadawaniem paczek, szczególnie po świętach, kiedy będziemy chciały oddać niewykorzystane kreacje świąteczne ;), lub nietrafione prezenty.You May Also Like

3 komentarze

  1. Nie znałam wcześniej tej strony. Przyda się na pewno.

    OdpowiedzUsuń
  2. Chętnie sprawdzę, sporo paczek wysyłam.

    OdpowiedzUsuń
  3. Nigdy o takiej aplikacji nie słyszałam, a coś czuje że może mi się przydać!

    OdpowiedzUsuń

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle