MATIS PARIS LOTION&TONIC

by - 11:21Poranna pielęgnacja twarzy już za Wami? Jakich kosmetyków używacie rano? Z pewnością nie w porannym rytuale nie powinno zabraknąć tonika. Toniki mają właściwości uspokajania, wyrównania pH skóry, a także często bogate właściwości pielęgnacyjne i upiększające.
I dziś chciałabym Wam przedstawić właśnie produkt, dzięki któremu nasza cera stanie się wyraźnie wygładzona.

Zapraszam do recenzji wygładzającego toniku marki Matis Paris, Réponse Corrective, Lotion Hyaluronic Performance.


Producent o produkcie:

Redukuje oznaki zmęczenia skóry. Dostarcza uderzeniową dawkę nawilżenia, wypełniając zmarszczki. Przygotowuje skórę na intensywne przyjmowanie składników aktywnych.
Kwas hialuronowy: biologicznie aktywna substancja, niezbędna do utrzymania skóry w dobrej kondycji. M2R + patent Matis: główny składnik relaksujący mięśnie, zapobiegający powstawaniu nowych zmarszczek.
Cena ok 165 zł
Moja opinia:

Prawdopodobnie większość z Was słyszała już kiedyś, lub miała styczność z marką Matis Paris. Jest to marka z wieloletnią tradycją i co istotne, na polskim rynku działa ponad 20 lat. Pierwotnie kosmetyki stworzone przez inżyniera chemii Eugene Mavcromati, miały przede wszystkim za zadanie przeciwdziałać pierwszym oznakom starzenia, ale także oddziaływać na nasze zmysły.
Tonik wygładzający Matis Paris, ma poręczne opakowanie. Produkt dedykowany jest cerze w kategorii wiekowej 30 +, więc zdecydowanie ma za zadanie niwelowanie pierwszych oznak upływu czasu. 
Czy już po pierwszym użyciu widzimy efekt spłycenia drobnych zmarszczek? Nie! Ale musimy wiedzieć, że żaden tonik tego nie zrobi. Co zyskujemy? Cera jest przygotowana do kolejnych etapów pielęgnacji, jest odczuwalnie nawilżona, delikatnie napięta. 
Warto dodać, że w składzie toniku znajdziemy składniki, które mają za zadanie zapobiegać powstawanie nowych zmarszczek, dlatego jest to świetny kosmetyk dla kobiet 30+.

Warto dodać, że Matis Paris od niedawna możemy znaleźć w drogerii internetowej Douglas i tam Was odsyłam i zachęcam do poznania marki Matis Paris.


You May Also Like

1 komentarze

  1. Stosowałam kiedyś kosmetyki Matis, poleciła mi moja kosmetyczka :)

    OdpowiedzUsuń

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle