ALL DAY WEAR MAKE-UP

by - 13:05

Jesienno-zimowy okres, to czas w którym zmieniamy nie tylko kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ale także chętniej sięgamy po nowości. Lekkie podkłady na cięższe, kryjące, chętniej decydujemy się na ciemniejszą oprawę oka, bo przecież żar i skwar nie zmyją nam makijażu. Musimy jednak pamiętać, że także jesienią warto zdecydować się na długotrwałe kosmetyki. Wilgoć, wiatr, działa na niekorzyść. Dziś przedstawię Wam jeden z kosmetyków, który deklaruje długotrwały efekt  tusz do rzęs IsaDora DŁUGOTRWAŁY TUSZ DO RZĘS ACTIVE ALL DAY WEAR MAKE-UP.


Producent o produkcie:

DŁUGOTRWAŁY TUSZ DO RZĘS ACTIVE ALL DAY WEAR MAKE-UP. NIE ROZMAZUJE SIĘ, NIE KRUSZY I ZOSTAJE NA RZĘSACH OD RANA DO NOCY! NOWA MASKARA ACTIVE ALL DAY WEAR MAKE-UP JEST ODPORNA NA WODĘ, POT I ROZMAZANIA. JEJ FORMUŁA JEST LEKKA, A SZCZOTECZKA ZROBIONA Z FIBRY, W SPECJALNYM FALOWANYM KSZTAŁCIE DODAJE RZĘSOM OBJĘTOŚCI I GRUBOŚCI.
Cena ok 90 zł

Moja opinia:

Tusz dedykowany jest kobietom aktywnym, które nie mają w ciągu dnia czasu na częste poprawki. To zauważyłam po pierwszej aplikacji, że wyraźnie pogrubia rzęsy i jednocześnie dobrze rozczesuje. Szczoteczka jest dosyć gęsta, dlatego ładnie podkreśla nawet najkrótsze rzęsy. Jednak trzeba uważać z ilością, ponieważ zbyt duża ilość może je skleić. Przez pierwsze kilka godzin, tusz trzyma się bardzo dobrze. Nie osypuje się, nie kruszy, jest odporny na wilgoć.  Jedyna rzeczą, jaka może odstraszyć to cena, jednak czego się nie robi dla satysfakcjonującego efektu!You May Also Like

3 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle