... TAK NIE APLIKUJMY MAKIJAŻU...

by - 10:37
Latem minimalizujmy ilość produktów tworzących make’up. Stawiamy na lekkość i naturalny efekt. Mimo ograniczeń, bardzo często możemy zauważyć błędy, podczas wykonywania letniego make’upu.


1.    Źle dobrany odcień bronzera i nieumiejętnie nałożony. Nieumiejętnie nałożony sprawia, że wyglądamy karykaturalnie i zwyczajnie kiczowato.

2.    Chyba większość z nas uległa modzie na naturalny kształt brwi. Cieniutkie jak niteczka brwi, modne zresztą w latach 90, dziś budzą śmiech, tak jak i… zbyt grube i nienaturalne brwi!

3.    O nieodpowiednio dobranym kolorze podkładu, napisano wiele artykułów, porad itd. Jednak to wciąż powielany błąd. Także latem.


4.    Pokochałyśmy efekt glow skin, zapewniający ładne rozświetlenie. W zamian nasza skóra wydaje się zdrowsza, dziewczęca i świeża. Gorzej jeśli zaaplikujemy go za dużo i w nieodpowiednich miejscach. Trzeba pamiętać, ze na skórze trądzikowej z widocznymi niedoskonałościami, oraz z rozszerzonymi porami, efekt glow, tylko uwydatni wszystkie mankamenty.

all photos by Pinterest You May Also Like

6 komentarze

 1. Nigdy nie zwracałam uwagi na takie szczegóły :/

  OdpowiedzUsuń
 2. No tak, zawsze wydawało mi się, że im mniej kosmetyków, tym łatwiej o błąd. Ważne wskazówki, dzięki!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie zwracałam na to uwagi u innych - bo sama się zbytnio nie maluje, ale będę pamiętać!
  Pozdrawiam, Weronika S.
  pasjeweroniki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle