Luxury Matte Liquid Lipstick

by - 10:56
Witam Was kolejną recenzją! We wczorajszym poście mówiłam o pielęgnacji ust i miedzy innymi, że nawet najlepszej jakości pomadka na suchych ustach nie zdziała wiele dobrego. Odsyłam do postu :)!
Mając nawilżone usta możemy w przebierać w bogatej ofercie pomadek! Moja kolekcja sprawdzonych i niezawodnych kolorówek wzrasta w siłę, czy należ będzie do niej Luxury, Matte Liquid Lipstick marki Hean?

Producent o produkcie:

Pomadka o płynnej konsystencji, która po zastygnięciu nadaje ustom intensywny kolor o matowym wykończeniu. Kilkugodzinna trwałość bez wysuszania ust, dzięki dodatkowi odżywczego eliksiru.

Moja opinia:

Kolory które mam to: 01 army i 03 silky rouge.  Zarówno te kolory, które widzicie na zdjęciach jak i cała paleta Hean ma bardzo ładne odcienie. Jest w czym w czym wybierać. Aplikacja jest dosyć płynna i żadna z Was nie powinna mieć większych problemów z jej aplikacją. Matowe pomadki mają to do siebie, że zazwyczaj szybko zastygają na ustach i tak też jest w przypadku Luxury, Matte Liquid Lipstick. Po zastygnięciu i wtopieniu się w skórę ust nie daje uczucia „ściągnięcia”. Ładnie sprawuje się na ustach, które nie są najlepiej wypielęgnowanie, czyli nie podkreśla suchych skorek, nie roluje się – duży plus! Kolejną zaletą jest bardzo dobre krycie. Naprawdę wystarczy niewielka ilość konsystencji, aby ładnie pokryć usta kolorem. A jak z trwałością? To chyba jeden z najważniejszych komponentów ostatecznej oceny! Pomadka Hean wypadła dość przeciętnie… Oczywiście pięknie prezentuje się na ustach, ale pod warunkiem, że nie zamierzamy niczego jeść i pić. Niestety pomadka zostawia delikatne ślady na kubku i dosyć szybko się ściera, więc trzeba pamiętać o ponownej aplikacji. Bez wyrzutów sumienia mogę ocenić pomadkę jako dobrą :).


Luxury, Matte Liquid Lipstick marki Hean dostępna jest w drogeriach internetowych oraz w drogeriach HEBE, za ok 16.99 zł

You May Also Like

10 komentarze

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle