POTD: GREEN FUR

by - 06:01
Futro w kwietniu?! Chyba oszalałaś!
Tak pewnie większość z Was zareagowałaby tydzień temu… A dziś? Wręcz wskazane!
Nikt chyba nie przypuszczał, że nastąpi tak wyraziste załamanie pogody i zimowe ubrania będą przeżywać wiosenną zimę… Ja też nie :).

Jednak zawsze należy szukać pozytywnych stron nieprzewidzianych sytuacji, wiec wykorzystując nieprzychylną aurę, do łask powróciły ulubione zimowe ubrania.

Jednym z nich jest zielone futro. Uwielbiam je! Zakładając je wiem, że moja stylizacja nie potrzebuje zbyt wielu innych dodatków, aby całość była oryginalna. Futro w takim kolorze jest mało spotykane, przez co wielu z zaciekawieniem spogląda na mnie.
Co założyć do futra w niecodziennym kolorze :)? Ja postawiłam na czerń, nie ryzykując tym samym przesadzonego i przerysowanego wizerunku.


A Wy co założyliście na „powrót” zimy?
photos by WHITEMOMENTS 


ubrałam /dressed/ : jeans H&M , futerko /faux fur/ ZARA 
________________


follow me on FACEBOOK /click/ 


follow me on instagram - @justynapolska_fashion 

You May Also Like

6 komentarze

 1. Odpowiedzi
  1. ttps://www.facebook.com/janektwardziel/?fref=ts Dzień Dobry, zdaję sobie sprawę z tego, że mój post jest nie na temat, lecz czasem należy działać nieszablonowo. Bardzo serdecznie proszę o wsparcie zbiórki na rzecz dwuletniego Jasia poznanego na oddziale onkologii dziecięcej. Jasiu w bardzo, krótkim czasie musi przejść niezwykle kosztowną operację w Stanach bez niej umrze. Dziękuję i liczę na zrozumienie.

   Usuń
 2. Gdy dwa tygodnie temu dodałam jeszcze zdjęcia ze śniegiem w tle wszyscy narzekali, że w końcu mogłabym dodać coś bardziej aktualnego, a tu proszę ! Nie można zbyt szybko pozbyć się zimowych ubrań z szafy. Zwłaszcza takiego cudownego futerka, ma przepiękny kolor ! Nic dziwnego, że zwraca uwagę przechodniów :)


  pozdrawiam,
  http://katarzynaso.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne jest to futerko <3
  i teraz przy tej "wiosennej" pogodzie bardzo się sprawdzi! ;P

  OdpowiedzUsuń

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle