BŁĘDY, KTÓRE POPEŁNIAMY NAKŁADAJĄC MAKIJAŻ!

Chyba każda z nas zna powiedzenie „Lepiej mniej niż więcej”, które najczęściej odnosi się do tworzenia makijażu. Jesteście ciekawi jak plasuje się ranking najczęściej popełnianych błędów w makijażu? Zapraszam na dzisiejszy post!

§  Po pierwsze – światło! Same pewnie niejednokrotnie przekonałyście się jak sztuczne, żółte światło lub niewielka ilość może utrudnić wykonanie make-upu. Nie mówiąc o finalnym efekcie…który może być tragiczny w skutkach.

§  Brwi podkreślone, ale nie przerysowane! Zbytnio przerysowane często wyglądają po prostu groteskowo i komicznie

§  Często narzekasz na słabą trwałość podkładu? Pamiętaj o bazie pod podkład! Nałożenie bazy przed podkładem pozwoli utrzymać się makijażowi dłużej!
§  Jeśli zależy Ci aby w ważnym dla Ciebie dni wyglądać olśniewająco, nie wybieraj kosmetyków, których nie znasz, ponieważ mogą Was.

§  „Lepiej mniej niż więcej” – hasło postu ma idealne odzwierciedlenie w ilości nakładanego podkładu. Za duża ilość podkładu i pudru nie tylko nie wygląda za dobrze, ale przede wszystkim zapycha pory, co w konsekwencji skutkuje zanieczyszczeniem skóry i wypryskami.


§  Dbaj o higienę i myj pędzle do makijażu! Czyste i świeże pędzle lepiej radzą sobie z pudrem i jego aplikacją. UWAGA – czyste narzędzia do makijażu nie zostawiają na naszej skórze dziesiątek bakterii!
all photos by Pinterest
______
zobacz również :

___
follow me on FACEBOOK /click/ 

 
follow me on instagram - @justynapolska_fashion 

You May Also Like

6 komentarze

  1. super rady, moja zmora jest swiatlo, musze kupic inne zarowki ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zbyt gruba warstwa podkładu wygląda naprawdę niekorzystnie... no i złe światło to też moja zmora ;/

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetne rady, szczególnie z tą bazą pod makijaż! :)

    OdpowiedzUsuń

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle