TE MAKIJAŻE NIE BĘDĄ MODNE W 2018 ROKU?!Grudzień można podzielić na dwie części – I połowa, to szał przedświąteczny: pogoń za choinkowymi prezentami, spotkania wigilijno-opłatkowe w pracy, z przyjaciółmi, to także czas przygotowywania domu do świąt (generalne porządki) i do tego zmierzanie się każdego dnia z dłuuugimi kolejkami do kas… 24 grudnia wraz złamaniem opłatka następuje punkt kulminacyjny wcześniejszych zmagań. Przez następne dni, oddajemy się świątecznym ucztom, spotkaniom w gronie rodziny i…zaczynamy myśleć o końcu roku. Sylwestrze! Zabawa zabawą, ale większość z nas zaczyna robić podsumowania i snuć plany na przyszły rok. Pewnie jesteście ciekawi jak co u mnie i jakie mam plany na 2018? O tym jeszcze nie dzisiaj…. Dziś o jednej z moich największych pasji – makijażu – a dokładnie  trendach 2018!

Czy wciąż będą modne mocno podkreślone usta? Czy make’up a’la Kim Kardashian nadal będzie top? Odpowiadam!

Rok 2018 – rokiem naturalnej i świeżo wyglądającej cery! Co za tym idzie? Zdecydowany kres niektórych trendów, które obecnie należą do najgorętszych:
- było o nich dużo wczoraj, więc dziś krótko – w 2018 roku modne będą brwi o naturalnym kształcie, delikatna regulacja i kolor mają jedynie podkreślić rysy twarzy. Moda na przerysowane i narysowane brwi odchodzi w niepamięć!
- w ostatnich latach bardzo popularnym zabiegiem stało się trwałe podkreślanie konturów i koloru usta. Nie wspominając o ich pompowaniu do nienaturalnych wielkości! To właśnie 2018 rok, ma przechylić szalę kiczu…- rozświetlenie tak, ale… z umiarem! Która z nas nie korzysta z dobrodziejstw rozświetlacza? Większa część nas ze mną na czele. W przyszłym roku, aby wpisać się w trend naturalności, rozświetlające drobinki powinno tylko delikatnie muskać kości policzkowe.


insp by Pinterest, uroda


______
zobacz również :


___
follow me on FACEBOOK /click/ 

 
follow me on instagram - @justynapolska_fashion 

You May Also Like

4 komentarze

 1. Te makijaże,które były"modne" wcale mi się nie podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trendy mi sie podobaja, no moze bez kaczych dziobkow hihihi ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gorgeous makeup looks !

  Sara
  www.thecrimeofashion.com

  OdpowiedzUsuń

CHCESZ WIĘCEJ ? ZAPRASZAM NA

https://www.facebook.com/JustynaPolskaStyle